לידים לבעלי עסקים

21 דברים שהייתי עושה אחרת

בשנים האחרונות אני שומע על הרבה אנשים שאומרים שלייצר תנועה באינטרנט זה קשה כי יש הרבה תחרות.. אני יכול להגיד לך שיש בזה מן האמת אך עם זאת רובם פשוט לא עושים את זה נכון.. הרשת מוצפת בהרבה משווקים לא מקצועיים ולכן אם נבין איך לתפוס את תצומת הלב של הלקוח נוכל להפוך את החיסרון הזה ליתרון..

 

בשיעור הבא אני רוצה לראות לך 21 דפי נחיתה אקראיים שמצאתי באינטרנט (חלקם אפילו של חברות גדולות ומוכרות) ולהראות לך כמה טעויות הם עושים בדרך ואיך אני הייתי משפר בקלות את הדפים שלהם משמעותית!!

רוצה לקחת את החיים שלך בידיים שלך וללמוד שיווק אינטרנטי בצורה מקצועית?

 

הדרך היחידה שבה תוכל ללמוד את מקצועות האינטרנט כדי לייצר הכנסה אמיתי מחייבת בשלושה שלבים, לימוד תאורתי, לימוד מעשי, וליווי אישי..

 

הקורס הרחב ביותר בישראל, מהבסיס והבנייה (קופירייטינג/ אווטאר / בניית דפי נחיתה ובניית אתרים) ועד שיווק ופרסום ברמה הגבוה ביותר (פייסבוק / גוגל / טאבולה /אאוטבריין / אינסטגרם /יוטיוב).. והכי חשוב מודל עבודה פרקטי לפרטים נוספים על מסלול המלא לחץ על הכפתור

רוצה לדבר איתי אישית לפני שאתה מצטרף למסלול ההכשרה המלא?
השארתי לך כפתור להתקשר אלי אישית או לשלוח לי הודעה לווצאפ למקרה שיש לך שאלות..

מה תלמידים אומרים על מסלול ההכשרה:

צחי הרוש - משווק אינטרנטי

יעקב גלוזמן - בעל חברה לשיווק וקידום עסקים

אבי ויטוסקי - בונה אתרים ומשווק אינטרנטי

זיו פראן - משווק אינטרנטי

לי-אור סופר - מלווה ומרצה להתפתחות אישית

קורן אשר - בעלים של סוכנות ביטוח

[wpdevart_facebook_comment curent_url="https://www.facebook.com/102838064542125/videos/651325889015947/" title_text="" order_type="social" title_text_color="#000000" title_text_font_size="22" title_text_font_famely="monospace" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="2" ]

יש לך שאלה? אל תהסס ליצור איתי קשר